
Alzheimer Café Peelland over dementie en muziek
Algemeen 237 keer gelezenASTEN - Een luchtig thema dit keer bij het Alzheimer Café Peelland: dementie en muziek. Daarover gaan bezoekers op dinsdag 7 februari het gesprek aan. Ook is muziektherapeut Frédéric Philippi te gast.
Na een avond over dementie en financiën, afgelopen januari, staat er 7 februari dus weer een nieuwe bijeenkomst op de rol. In dienstencentrum De Beiaard in Asten buigt gespreksleider Hannie Derksen zich samen met muziektherapeut van Savant Zorg Frédéric Philippi over het thema dementie en muziek.
Herinneringen
Want muziek heeft invloed op gedrag en emoties. Het ontspant en zorgt voor afleiding, haalt herinneringen naar boven en het verbindt. Daarom wordt behandeld hoe muziek in de thuissituatie van mensen met dementie kan worden ingezet. Na de pauze is er tevens ruimte voor het stellen van vragen vanuit het publiek.
Het Alzheimer Café is dinsdag 7 februari vanaf 19.00 uur geopend, het programma duurt van 19.30 uur tot 21.00 uur. De toegang is gratis.