Tijdens de viering werden ook de jubilerende koorleden Bart van Roosendaal en Mariet Loomans gehuldigd. (Foto: Mathy Heijmans)
Tijdens de viering werden ook de jubilerende koorleden Bart van Roosendaal en Mariet Loomans gehuldigd. (Foto: Mathy Heijmans)

Feestelijke viering 60 jaar Puur Sangh mét huldiging jubilarissen

Algemeen 35 keer gelezen

ASTEN/DEN BOSCH - Gemengd koor Puur Sangh uit Asten vierde eind september op feestelijke wijze haar 60-jarig bestaan. Ook werden twee jubilarissen gehuldigd.

Vanwege de genoteerde mijlpaal toog het koor eind vorige maand richting Den Bosch. Daar werd onder meer een boottocht gemaakt en vervolgens werden de koorleden op ludieke wijze door de stad geleid. Eenmaal terug in Asten werd viering afgesloten met een gezamenlijk diner en een feestavond. 

Met als kers op de taart de huldiging van twee jubilarissen: Bart van Roosendaal en Mariet Loomans. Eerstgenoemde maakt alweer veertig jaar onderdeel uit van het koor. En de huldiging van Loomans was helemaal bijzonder. Zij is namelijk al vanaf het oprichtingsjaar van de partij. Loomans stond daarmee mede aan de wieg van Puur Sangh. 

Orde van de dag

Intussen is het gemengd koor alweer overgegaan tot de orde van de dag. Zo is Puur Sangh momenteel druk met de voorbereiding op het aanstaande kerstconcert. Op zondag 13 december om 15.00 uur wordt namelijk opgetreden in de Koepelkerk in Lierop. 

Meer informatie over het kerstconcert is te vinden via www.puursangh.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant