
Gratis speelochtend voor jonge ouders en kinderen
Algemeen 108 keer gelezenASTEN/SOMEREN - Onis Welzijn en Korein houden iedere woensdagochtend een gratis speelochtend voor ouders met jonge kinderen die nog niet naar school gaan. Kinderen kunnen er samen spelen en ontdekken, terwijl ouders andere ouders ontmoeten en ervaringen uitwisselen.
Tijdens de speelochtend krijgen kinderen de ruimte om te spelen en contact te maken met leeftijdsgenootjes. Voor hen staat vers fruit klaar en voor de ouders is er koffie.
Nederlandse taal
De ochtend is ook bedoeld voor ouders die de Nederlandse taal beter willen leren spreken. Zij kunnen in een ontspannen omgeving oefenen door met andere ouders in gesprek te gaan. In Asten is naast een vrijwilliger van Onis Welzijn ook een medewerker van Korein aanwezig. De speelochtend in Asten vindt iedere woensdag van 10.00 tot 11.30 uur plaats bij KC Het Talent aan de Asterstraat 35. In Someren kunnen ouders en kinderen van 9.30 tot 11.00 uur terecht bij BS De Diamant aan de Avennelaan 17. Deelname is gratis en aanmelden is niet nodig. Meer informatie is te vinden op: www.oniswelzijn.nl.















