Lieden van brandweerpost Asten moesten vorige week tot twee keer toe uitrukken naar Heusden.
Lieden van brandweerpost Asten moesten vorige week tot twee keer toe uitrukken naar Heusden.

Brandweer rukt twee keer uit naar Heusden: geëxplodeerd deo-busje gevonden

Algemeen 313 keer gelezen

HEUSDEN - Lieden van brandweerpost Asten doken vorige week meermaals in Heusden op. Tot twee keer toe moest namelijk een brand worden geblust, tweemaal vanwege menselijk handelen.

Bij het eerste incident, vorige week woensdag, was de aanstichter zich waarschijnlijk van geen kwaad bewust. Aan de Voorste Heusden wilde deze rond negen uur in de avond wat snoeiafval opstoken, maar dat leverde vervolgens wél een melding bij de brandweer op. Die kwam ter plaatse en bluste het vuur.

Een dag later konden de lieden rond half elf in de ochtend opnieuw richting Heusden. Dit keer vanwege een brand aan de Kokmeeuwenweg. Eenmaal gearriveerd bleek daar een vierkante meter aan hout in brand te staan.

Tevens vonden de lieden aldaar een geëxploiteerd deodorantbusje. Het vuur werd vervolgens met een straal water afgeblust. Maar zeker gezien de aanwezigheid van het deodorantbusje, houdt de brandweer er stevig rekening mee dat hier sprake was van kwade opzet.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Voorzitter van de vertrouwenscommissie Rico ter Voert overhandigt een bos bloemen aan blijvend burgemeester Anke van Extel-van Katwijk.
Asten hoopt op langer verblijf burgemeester Anke van Extel-van Katwijk: ‘Blij met het vertrouwen’ Algemeen 2 uur geleden
Deelnemers tijdens een eerdere bijeenkomsten binnen het project Samen Opbloeien van Onis Welzijn.
Samen Opbloeien in Asten én Someren: ‘Hoeft alleen nieuwsgierig te zijn’ Algemeen 3 uur geleden
Enkele bezoekers tijdens een eerdere editie van festival Broekland. (Foto: Hein van Bakel)
Niet alledaags: boeren, varkens én muziek in Heusden Algemeen 30 sep, 15:21
De entree van vakantiepark Prinsenmeer. (Foto: Hein van Bakel)
Rechter besluit: vakantiepark Prinsenmeer in Ommel gaat onder de hamer Algemeen 29 sep, 19:33
Stockfoto: Bram van Oosterhout
Benzineprijs in half jaar tijd met 36 cent gestegen: grote verschillen in Someren Algemeen 29 sep, 12:20
Harmonie St. Antonius uit Heusden zette recent jubilarissen Karel Hassink en Karina Vervoordeldonk uitgebreid in het zonnetje.
Harmonie St. Antonius uit Heusden verrast twee jubilarissen Algemeen 29 sep, 11:13

Uit de krant