Peuters van kinderopvang Norlandia in Asten en Someren nemen van 8 tot en met 12 juni deel aan hun eerste Peuter4daagse.
Peuters van kinderopvang Norlandia in Asten en Someren nemen van 8 tot en met 12 juni deel aan hun eerste Peuter4daagse.

Peuters lopen eerste Peuter4daagse

Algemeen 29 keer gelezen

ASTEN/SOMEREN – Peuters van kinderopvang Norlandia in Asten en Someren nemen van 8 tot en met 12 juni deel aan hun eerste Peuter4daagse. Tijdens dit landelijke wandelevenement maken de kinderen vier dagen lang een korte wandeling van ongeveer een kwartier in de omgeving van hun opvanglocatie.

De Peuter4daagse is een initiatief van de kinderopvangsector en wordt ondersteund door wandelbond KWbN. Met het evenement maken jonge kinderen op een speelse manier kennis met wandelen en bewegen. Naast het stimuleren van een actieve leefstijl leren de peuters tijdens de wandelingen doorzetten, samen op pad gaan en vertrouwen op hun eigen kunnen. Na afloop ontvangen alle deelnemers een medaille als herinnering aan hun prestatie. Volgens de organisatie draagt wandelen bij aan de fysieke en mentale ontwikkeling van kinderen. Bovendien is het een laagdrempelige activiteit waaraan ieder kind kan deelnemen, ongeacht achtergrond of motorische vaardigheden. Met de Peuter4daagse hopen de organisatoren kinderen al op jonge leeftijd enthousiast te maken voor bewegen en buitenspelen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant