
Nieuwe Aldi in Asten krijgt vorm: hoogste punt bereikt
Algemeen 1.335 keer gelezenASTEN - Doorgaand verkeer over de Floralaan en Logtenstraat kan de ontwikkelingen nauwgezet volgen. De nieuwe vestiging van supermarkt Aldi krijgt namelijk steeds meer vorm. Vrijdag werd symbolisch stilgestaan bij het bereiken van het hoogste punt. “We zijn straks qua supermarkten uitstekend voorzien.”
Jarenlang was Berkvens Wooncentrum de eyecatcher op deze locatie, maar het pand van het familiebedrijf heeft intussen plaatsgemaakt voor de landelijke supermarktketen. Aan het Floraplein verrijst zo beetje bij beetje een nieuwe, moderne en vooral ook groene Aldi-vestiging.
“Dit project is van planvorming tot daadwerkelijke bouw zeer voorspoedig verlopen. De Aldi bouwt een supermarkt met een bijzondere uitstraling waar het parkeren boven de winkel plaatsvindt”, zegt wethouder Leon van de Moosdijk, die vrijdag samen met Willem Vellinga van Aldi een bord onthulde ter viering van het bereiken van het hoogste punt.
Nu nog zit de Aldi wat meer verscholen aan de Julianastraat. Het nieuwe onderkomen wordt dan ook breed als aanwinst voor het dorp beschouwd. Van de Moosdijk: “Met deze nieuwe supermarkt en op termijn ook een nieuw Midas Winkelcentrum is Asten qua supermarkten uitstekend voorzien.”




















