Matt Verhaegh (foto) organiseert het nostalgische evenement TopPop samen met jongerencentrum Jonosh in Heusden.
Matt Verhaegh (foto) organiseert het nostalgische evenement TopPop samen met jongerencentrum Jonosh in Heusden.

Nostalgische avond ‘TopPop’ met muziek en clips in Heusden

Algemeen 1.792 keer gelezen

HEUSDEN - Een muziekavond geïnspireerd op het legendarische ‘TopPop’. Vrijdag 23 mei staat jongerencentrum Jonosh in Heusden in het teken van muziek en clips.

Nostalgie, tijdloze muziek en een levendige sfeer: TopPop heeft veel te bieden. De videoclips brengen herinneringen tot leven. 

“Net zoals in die iconische televisieshow blijft niemand stilstaan. Het belooft een avond te worden vol energie, dans en plezier”, zegt Matt Verhaegh, die het evenement samen met Jonosh organiseert. 

“Terwijl de bekendste videoclips uit vervlogen tijden op het scherm worden afgespeeld, waan je je weer in de gouden jaren van de popmuziek.”

TopPop was jarenlang een vertrouwd nummer op de buis. Van 1970 tot en met 1988 zond de AVRO wekelijks een editie uit.

Gratis entree

TopPop duurt van 20.30 uur tot 1.00 uur en de toegang is gratis. Wel wordt geadviseerd een ticket te reserveren. Dit kan via www.jonosh.nl

“Of je nu met vrienden komt of alleen, je vertrekt gegarandeerd met een grote glimlach en prachtige herinneringen.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Inmiddels zijn de voorbereidende werkzaamheden, zoals het leggen van de funderingsplaat, al op locatie uitgevoerd.
Seinen op groen voor monument ‘vergeten dorp’ Willemsveen: fundering al gelegd Algemeen 1 uur geleden
Eerst moet het project Hogeweg tot wasdom komen. (Archieffoto: Hein van Bakel)
Gemeente ziet nieuwe ‘woongemeenschap’ in Ommel (nog) niet zitten Algemeen 21 uur geleden
(Foto: 112Nieuwsonline.nl)
Fietser gewond na aanrijding met auto op Floralaan in Asten Algemeen 22 uur geleden
Afbeelding
‘t Jasper Sport start opstapcursus hardlopen Algemeen 28 jul, 08:30
De pluimveehouderij van de familie Van Lierop in Heusden. Ook diens natuurvergunning staat op de tocht. (Foto: Hein van Bakel)
Wethouders in de bres voor kippenboeren rondom de Peel: ‘Gezinnen worden geraakt’ Algemeen 27 jul, 16:34
In het Rariteitenkabinet in Heusden is vanaf nu een klassiek stukje Nederlands vakmanschap te bezichtigen.
Baanbrekende uitvinding van ‘JaBo’ in Heusdens Rariteitenkabinet Algemeen 27 jul, 15:01

Uit de krant