
Dichtbij de mensen: CDA Asten-Heusden-Ommel
Algemeen 722 keer gelezenADVERTORIAL - Het CDA Asten-Heusden-Ommel neemt met een diverse kieslijst deel aan de gemeenteraadsverkiezingen in Asten. Op de kieslijst staan maar liefst 36 betrokken inwoners, van wie er 18 afkomstig zijn uit Asten, 12 uit Heusden en 6 uit Ommel. De lokale CDA-afdeling is daarmee voor alle inwoners letterlijk dichtbij.
In vergelijking met vier jaar geleden staan er elf nieuwe kandidaten op CDA-lijst. Dat zijn Monique van der Velden-Aarts (plaats 7), Helmie Wijnen-Vlemmix (8), Tijn Aarts (11), Tim van Helmond (12), Hans van de Gevel (14), Indy van den Heuvel (16), Django Coolen (17), Piet Kanters (22), Bas Aarts (23), Stan Vlemmix (24) en Jeroen van den Ingh (29).
Bijzonder aan de kieslijst is verder het grote aantal jongeren. Het CDA Asten-Heusden-Ommel heeft momenteel al vier jonge raadsleden in de personen van Jelle van Deursen, Daniël van Schijndel, Geert van den Eijnde en Joris van Lierop.
CDA blijft bij uitstek de partij die jongeren de kans geef
Het CDA blijft bij uitstek de Astense politieke partij die jongeren de kans geeft, want in totaal staan er dertien kandidaten op de lijst die tussen de 21 en 33 jaar jong zijn.
Benieuwd wie de eerste tien kandidaten zijn en waar wij voor staan? Bekijk onze promotievideo en ontdek wie jouw kern vertegenwoordigd.















