Sportuitslagen

Zaalvoetbal

Stichting Zaalvoetbal Someren

Uitslagen 18 mei
Hoofdklasse:
Postel 2 - Steenstra 4 - 6
Topparty - Acfis 3 - 3
Daan's - Jagershuis 3 - 0
Wapen - Bij Willem 2 - 9
1e klasse:
Boetselaers - DeskaMarkt8 1 - 2
Hurkmans - Centersnacks 1 - 6
vOtterdijk - Loomans 0 - 3
2e klasse:
vZoggel 2 - Ons Café 2 - 1
Bleekerven - Zunneke 0 - 0

Stand hoofdklasse:
1 Daan's 20 17 1 2 52 84 - 36
2 Berkvens 21 17 0 4 51 100 - 40
3 Steenstra 22 11 5 6 35 71 - 53
4 Postel 2 21 10 4 7 34 62 - 54
5 vZoggel 1 21 10 3 8 33 70 - 61
6 Bij Willem 21 8 3 10 27 81 - 73
7 Acfis 21 7 5 9 26 51 - 56
8 Canadees 21 7 4 10 25 44 - 64
9 Wapen 21 7 2 12 23 55 - 69
10 vGennip 22 5 6 11 21 41 - 72
11 Topparty 22 4 5 13 17 52 - 86
12 Jagershuis 21 4 2 15 14 36 - 83

Stand 1e klasse:
1 Toff 21 15 4 2 49 77 - 46
2 Rehband 22 15 1 6 46 106 - 65
3 Postel 1 21 12 5 4 41 87 - 53
4 Boetselaers 22 9 6 7 33 61 - 63
5 Beken/HDSolar 22 10 2 10 32 85 - 67
6 Loomans 22 9 5 8 32 61 - 53
7 Centersnacks 22 9 5 8 32 60 - 64
8 Breukers 21 9 4 8 31 54 - 54
9 DeskaMarkt8 22 7 4 11 25 45 - 59
10 Kanters 22 6 5 11 23 44 - 74
11 vOtterdijk 21 4 1 16 10 46 - 80
12 Hurkmans 22 2 4 16 10 25 - 73
Toff kampioen

Stand 2e klasse:
1 vZoggel 2 22 18 1 3 55 107 - 40
2 Bankers 20 16 1 3 46 122 - 50
3 Ons Café 22 14 1 7 43 73 - 38
4 Random United 22 13 0 9 36 67 - 68
5 Egelantier 21 12 1 8 34 68 - 38
6 CuundersGlashelder 21 10 3 8 33 57 - 51
7 Bleekerven 21 9 2 10 29 77 - 85
8 LeenenRegiobank 21 8 2 11 26 54 - 64
9 Zunneke 22 8 2 12 26 51 - 72
10 Centraal 20 7 3 10 24 49 - 57
11 Sphinx 22 2 2 18 8 28 - 113
12 Educontract 22 2 0 20 6 32 - 109
vZoggel 2 kampioen


Programma 25 mei:
De Postel
18:30 Breukers - Toff
19:03 Berkvens - Daan's
19:34 Centraal - CuundersGlashelder
20:05 Canadees - Daan's
20:36 Bankers - Centraal
21:07 Postel 1 - vOtterdijk
21:38 Acfis - vZoggel 1
22:09 Wapen - Jagershuis

Varendonck
20:30 Bleekerven - Egelantier
21:02 Bij Willem - Postel 2
21:33 Bankers - LeenenRegiobank

Afsluiting seizoen:
1 juni Postel:
Promotie/degradatie 1e klasse:
19.34: Bankers – Hurkmans/vOtterdijk
Promotie/degradatie hoofdklasse:
20.05: Topparty/Jagershuis – Rehband
Finale om de Roman Techno Cup:
20.36: Daan’s – Bij Willem
Gevolgd door de prijsuitreiking.