Sportuitslagen

Zaalvoetbal

Stichting Zaalvoetbal Someren

Uitslagen 15 november
Hoofdklasse:
Wapen - CanadeesMBerkers 5 - 0
MIBA - vZoggel 1 3 - 5
Acfis - SteenstraWillemBos 4 - 1
Berkvens - Postel 4 - 0
Jan&Jan - Bij Guus&Willem 3 - 3
1e klasse:
DeskaMarkt8 - Centersnacks 3 - 3
Topparty - Hurkmans 5 - 2
BekenHDSolar - Kanters 2 - 4
CuundersGlashelder - vZoggel 2 2 - 4
DKanters - GIJS 7 - 1
2e klasse:
MSpang - Jeuken 6 - 1
ISM - Houtmaat 8 - 2

Stand hoofdklasse: Gsp Gew Gel Ver Pnt Doelsaldo
1 Berkvens 8 7 1 0 22 39 - 16
2 vZoggel 1 8 6 0 2 18 37 - 21
3 SteenstraWillemBos 8 5 1 2 16 36 - 26
4 Postel 8 5 1 2 16 24 - 19
5 Acfis 6 5 0 1 15 30 - 14
6 MIBA 8 3 1 4 10 26 - 32
7 Wapen 9 2 1 6 7 22 - 35
8 Jan&Jan 8 2 1 5 7 17 - 37
9 CanadeesMBerkers 9 2 0 7 6 19 - 34
10 Bij Guus&Willem 6 1 1 4 4 19 - 20
11 Jagershuis 8 1 1 6 1 21 - 36

Stand 1e klasse: Gsp Gew Gel Ver Pnt Doelsaldo
1 Centersnacks 9 6 3 0 21 35 - 13
2 DKanters 7 6 1 0 19 36 - 13
3 Loomans 7 6 1 0 19 35 - 15
4 Topparty 8 5 1 2 16 30 - 23
5 DeskaMarkt8 9 3 2 4 11 19 - 20
6 vZoggel 2 7 3 1 3 10 16 - 16
7 Kanters 8 2 3 3 9 28 - 23
8 Hurkmans 6 1 0 5 3 9 - 16
9 CuundersGlashelder 8 0 3 5 3 16 - 32
10 BekenHDSolar 6 1 0 5 3 10 - 31
11 GIJS 7 0 1 6 1 10 - 42

Stand 2e klasse: Gsp Gew Gel Ver Pnt Doelsaldo
1 MSpang 7 6 1 0 19 55 - 11
2 Egelantier 5 5 0 0 15 32 - 2
3 Educontract 6 4 2 0 14 19 - 10
4 Tonny's 8 4 1 3 13 27 - 35
5 Sphinx 7 2 2 3 8 21 - 23
6 ISM 6 2 2 2 8 25 - 30
7 Jeuken 7 2 1 4 7 16 - 27
8 Centraal 5 2 0 3 6 17 - 12
9 Zunneke 6 2 0 4 6 13 - 20
10 LeenenRegiobank 6 1 1 4 4 15 - 21
11 Uncle Buck 5 1 0 4 3 16 - 33
12 Houtmaat 6 1 0 5 3 14 - 46

Programma 22 november: De Postel
18:30 Wapen - Acfis
19:02 vZoggel 1 - Bij Guus&Willem
19:31 Acfis - MIBA
20:00 DKanters - vZoggel 2
20:29 Hurkmans - Jagershuis
20:58 MSpang - Postel
21:27 Jan&Jan - Topparty
21:56 Kanters - SteenstraWillemBos
22:25 Berkvens - CanadeesMBerkers
Varendonck
20:35 Zunneke - ISM
21:07 Uncle Buck - Educontract
21:38 Sphinx - LeenenRegiobank