Toch nog carnaval met een digitaal Reundje Klot
ASTEN - Toch nog een beetje carnaval dit jaar: carnavalsstichting De Klot uit Asten komt met een creatieve oplossing. Het populaire Reundje Klot vindt dit keer namelijk digitaal plaats. Daarvoor zijn er inmiddels speciale thuispakketten in omloop.
Normaliter is het dé publiekstrekker van de carnavalsstichting. Het feestelijke Reundje Klot trekt steevast mensen van heinde en ver naar het centrum van Asten en omgeving. Omdat een grootschalige fysieke ontmoeting er dit keer niet in zit, komt de organisatie met een toepasselijk alternatief: een live-uitzending. Daarin wordt een virtuele tocht door Klotland gemaakt. Met bijdrages van twee Astense dj's worden alle kroegen bezocht en krijgt de kijker interviews, filmpjes en foto's van eerdere edities voorgeschoteld. De uitzending gaat op 14 februari om 14.11 uur live via de website van De Klot. Het programma duurt vervolgens tot 17.11 uur.
Om de ervaring compleet te maken heeft De Klot een speciaal thuispakket samengesteld. De eerste lichting is inmiddels al uitverkocht, maar vanaf dinsdag zijn er nieuwe exemplaren verkrijgbaar bij de Albert Heijn in winkelcentrum Midas. Het is de bedoeling dat het pakket pas bij aanvang van de uitzending wordt geopend.