Sportuitslagen

Voetbal

NWC Asten

Uitslagen week 12
Zondag 26 maart:
SC Helmondia 1 - NWC 1 4 - 0
SV Venray 2 - NWC 2 0 - 3
Volharding 3 - NWC 3 2 - 2
NWC 4 - Brevendia 2 0 - 4
NWC 5 - SVSH 2 2 - 2
NWC 6 - Mierlo Hout 6 10 - 2
Gemert 5 - NWC 7 0 - 0
NWC 8 - Lierop 3 1 - 4
Neerkandia 3 - NWC 9 2 - 6
NWC 10 - Mifano 7 0 - 3
NWC 11 - ZSV 6 2 - 0
Deurne VR1 - NWC VR2 1 - 9

Zaterdag 25 maart:
Olympia'18 G2 - NWC G2G 2 - 7
NWC JO19-1 - OSS'20 JO19-1 0 - 0
NWC JO19-2 - Liessel JO19-1 0 - 5
Someren JO19-3 - NWC JO19-3 3 - 4
Deurne JO19-2 - NWC JO19-4 4 - 3
Deurne JO17-1 - NWC JO17-1 2 - 2
NWC JO17-2 - WEC JO17-1 1 - 0
Schijndel/DE WIT JO17-4 - NWC JO17-3 1 - 6
Rhode JO17-3 - NWC JO17-4 3 - 1
NWC JO15-1G - Helden JO15-1G 2 - 3
NWC JO15-2G - SJVV JO15-1 1 - 4
MULO JO15-2 - NWC JO15-3 4 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6 - NWC JO15-4 11 - 2
NWC JO15-5 - Gemert JO15-6 2 - 1
NWC JO15-6 - Stiphout Vooruit JO15-4G 2 - 2
SV Budel JO13-1 - NWC JO13-1 1 - 5
Rood Wit'67/Plus JO13-1G - NWC JO13-2G 8 - 0
Someren JO13-2 - NWC JO13-3 1 - 1
NWC JO13-4G - S.V. Brandevoort JO13-4G 5 - 1
ONDO JO13-3G - NWC JO13-5G 3 - 7
NWC JO13-6G - ASV'33 JO13-2 1 - 16
NWC JO11-1G - Rood Wit'62 JO11-1 3 - 2
NWC JO11-2 - ELI JO11-1G 2 - 5
Stiphout Vooruit JO11-2G - NWC JO11-3 5 - 5
NWC JO11-4 - Rood Wit'62 JO11-4 2 - 5
Deurne JO11-3 - NWC JO11-5G 12 - 1
SVSH JO11-2 - NWC JO11-6G 2 - 9
Mifano JO11-4 - NWC JO11-7G 0 - 2
S.V. Brandevoort JO11-9 - NWC JO11-8G 4 - 2
NWC JO11-9G - Olympia Boys JO11-2G 0 - 4
Margriet JO10-1 - NWC JO10-1 8 - 3
NWC JO9-1 - Someren JO9-1 6 - 2
S.V. Brandevoort JO9-2 - NWC JO9-2 2 - 3
NWC JO9-4 - MULO JO9-5 1 - 0
Someren JO9-4G - NWC JO9-5G 1 - 0
Bavos JO9-3G - NWC JO9-6 1 - 0
Bruheze JO9-4 - NWC JO9-7 1 - 0
ZSV JO9-7 - NWC JO9-8G 0 - 1
NWC JO9-9 - MULO JO9-8 1 - 1
NWC JO8-1 - S.V. Brandevoort JO8-1 2 - 4
SSE JO7-1/SSE JO7-2 - NWC JO7-2 1 - 0
NWC MO17-1 - MULO MO17-1 3 - 3
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO17-1 - NWC MO17-2 3 - 0
NWC MO15-1 - Sparta'18 MO15-1 3 - 5

Zaalvoetbal

Stichting Zaalvoetbal Someren

Uitslagen 22 en 24 maart
22 maart 1e klasse:
DeskaMarkt8 - BekenVerstappen 3 - 3
Greenco - Loomans 1 - 3
24 maart: hoofdklasse:
Acfis - Berkvens 3 - 3
vGennip - Daan's 2 - 3
Steenstra - Bij Willem 5 - 2
1e klasse:
Canadees - Boetselaers 2 - 2
Toff - Kanters 2 - 6
Postel 1 - BekenVerstappen 6 - 3
DeskaMarkt8 - Breukers 6 - 0
vZoggel 1 - Loomans 3 - 3
Centersnacks - Greenco 3 - 0
2e klasse:
Ons Café - LeenenRegiobank 1 - 6
vOtterdijk - vZoggel 2 3 - 8
Zunneke - Sphinx 4 - 1
Centraal - Hurkmans 0 - 1
CuundersGlashelder - Random United 4 - 4

Stand hoofdklasse:
1 Berkvens 18 14 4 0 46 68 - 21 47
2 Bij Willem 17 12 1 4 37 74 - 49 25
3 Daan's 17 9 4 4 31 49 - 32 17
4 Acfis 19 8 2 9 26 46 - 45 1
5 Jagershuis 17 7 5 5 26 42 - 46 -4
6 Wapen 18 8 3 7 24 50 - 37 13
7 Steenstra 17 7 3 7 24 55 - 44 11
8 Postel 2 18 6 3 9 21 48 - 51 -3
9 Snackpoint 17 6 3 8 21 33 - 49 -16
10 Topparty 18 4 5 9 17 32 - 61 -29
11 vGennip 17 2 5 10 11 33 - 56 -23
12 Rehband 19 3 2 14 8 43 - 82 -39

Stand 1e klasse:
1 vZoggel 1* 17 10 4 3 34 62 - 31 31
2 Centersnacks 16 9 3 4 30 46 - 34 12
3 Postel 1 18 9 2 7 29 71 - 46 25
4 Loomans** 17 9 2 6 29 44 - 55 -11
5 BekenVerstappen 17 8 4 5 28 53 - 42 11
6 Canadees 17 8 4 5 28 48 - 41 7
7 Kanters 17 7 5 5 26 56 - 44 12
8 Greenco 16 6 1 9 19 35 - 42 -7
9 DeskaMarkt8 17 5 3 9 18 44 - 55 -11
10 Boetselaers 17 5 3 9 15 35 - 54 -19
11 Toff 15 4 2 9 14 37 - 48 -11
12 Breukers 18 3 3 12 12 31 - 70 -39
*,** periodewinnaars

EINDstand 2e periode 1e klasse:
1 Loomans** 7 6 1 0 19 24 - 11 13
2 BekenVerstappen 7 5 0 2 15 27 - 17 10
3 vZoggel 1* 7 4 3 0 15 22 - 14 8
4 Centersnacks 7 4 1 2 13 22 - 20 2
5 Kanters 7 3 2 2 11 27 - 16 11
6 Postel 1 7 3 1 3 10 26 - 19 7
7 Toff 7 3 1 3 10 22 - 20 2
8 Greenco 7 3 0 4 9 16 - 17 -1
9 Canadees 7 3 0 4 9 19 - 22 -3
10 Breukers 7 2 0 5 6 12 - 25 -13
11 DeskaMarkt8 7 1 1 5 4 13 - 29 -16
12 Boetselaers 7 0 0 7 -3 12 - 33 -21
*,** periodewinnaars

Stand 3e periode 1e klasse: (7 wedstrijden)
1 Postel 1 3 3 0 0 9 21 - 6 15
2 DeskaMarkt8 2 1 1 0 4 9 - 3 6
3 Canadees 2 1 1 0 4 7 - 4 3
4 Loomans** 2 1 1 0 4 6 - 4 2
5 Boetselaers 2 1 1 0 4 6 - 5 1
6 Kanters 2 1 0 1 3 9 - 6 3
7 Centersnacks 1 1 0 0 3 3 - 0 3
8 vZoggel 1* 2 0 1 1 1 4 - 6 -2
9 BekenVerstappen 2 0 1 1 1 6 - 9 -3
10 Toff 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11 Greenco 1 0 0 1 0 0 - 3 -3
12 Breukers 3 0 0 3 0 2 - 16 -14
*,** periodewinnaars

Stand 2e klasse:
1 CuundersGlashelder 20 12 5 3 41 73 - 36 37
2 Ons Café* 19 11 4 4 37 82 - 41 41
3 Random United** 17 11 1 5 34 82 - 39 43
4 vOtterdijk 19 11 1 7 34 76 - 54 22
5 Hurkmans 18 10 1 7 31 53 - 56 -3
6 vZoggel 2 17 8 3 6 27 79 - 48 31
7 Zunneke 19 9 0 10 27 44 - 58 -14
8 Egelantier 18 7 3 8 24 60 - 31 29
9 Centraal 16 7 1 8 22 49 - 45 4
10 Educontract 17 7 1 9 22 39 - 52 -13
11 LeenenRegiobank 17 5 0 12 12 28 - 48 -20
12 Sphinx 19 0 0 19 0 25 - 182 -157
*,** periodewinnaars

Stand 3e periode 2e klasse (7 wedstrijden)
1 CuundersGlashelder 5 3 2 0 11 20 - 9 11
2 Hurkmans 3 3 0 0 9 13 - 5 8
3 LeenenRegiobank 2 2 0 0 6 11 - 2 9
4 Egelantier 3 2 0 1 6 7 - 3 4
5 Zunneke 4 2 0 2 6 10 - 12 -2
6 Ons Café* 4 1 2 1 5 6 - 9 -3
7 Random United** 2 1 1 0 4 15 - 4 11
8 vZoggel 2 2 1 1 0 4 10 - 5 5
9 Educontract 2 1 1 0 4 4 - 1 3
10 vOtterdijk 4 1 0 3 3 13 - 19 -6
11 Centraal 1 0 0 1 0 0 - 1 -1
12 Sphinx 4 0 0 4 0 5 - 30 -25
*,** periodewinnaars

Programma 31 maart:
De Postel
18.30: Acfis - Topparty
19.03: vGennip - Jagershuis
19.34: Steenstra - Berkvens
20.05: Bij Willem - Daan's
20.36: Snackpoint - Postel 2
21.07: Greenco - Postel 1
21.38: vZoggel 2 - LeenenRegiobank
22.09: Random United - Hurkmans
22.40: Boetselaers - BekenVerstappen

Varendonck
20.30: vOtterdijk - Educontract
21.02: Centersnacks - vZoggel 1
21.33: Canadees - DeskaMarkt8
22.04: Loomans - Toff