Sportuitslagen

Korfbal

Olympia/Dos

Uitslagen 15 feb t/m 19 feb
Woensdag 15 februari
Olympia/DOS D1 – Lottum D1 0-9
De Peelkorf MW1 – Olympia/DOS MW2 8-4
Zaterdag 18 februari
Oxalis E2 – Olympia/DOS E1 20-0
Olympia/DOS D2 – SVOC’01 D2 5-1
Lottum D1 – Olympia/DOS D1 4-3
Olympia/DOS B2 – DAKOS B2 10-0
Olympia/DOS B1 – NeCa B1 2-4
Olympia/DOS A3 – Oxalis A2 7-13
Olympia/DOS A2 – ZSV/De Eendracht/De Treffers A2 8-7
Olympia/DOS A1 – Stormvogels A1 14-17
Zondag 19 februari
Olympia/DOS 3 – Lottum 2 11-14
Olympia/DOS 2 – Melderslo 2 11-4
Olympia/DOS 1 – Melderslo 1 11-11

Voetbal

NWC Asten

Uitslagen week 6
NWC 1 - EFC 1 1 - 2
NWC 3 - Someren 4 1 - 3
RKSVO 2 - NWC 4 1 - 3
Uitslagen week 7
Zondag 19 februari:
RKSV Heeze 1 - NWC 1 2 - 0
NWC 2 - Bekkerveld 2 5 - 3
Rhode 3 - NWC 3 1 - 4
NWC 5 - ONDO 2 1 - 3
NWC 6 - Stiphout Vooruit 3 5 - 2
Erp 5 - NWC 7 2 - 4
SJVV 5 - NWC 8 1 - 4
ZSV 7 - NWC 9 1 - 2
NWC 10 - MULO 4 0 - 6
NWC 11 - Lierop 4 1 - 6
Liessel VR1 - NWC VR2 6 - 1

Zaterdag 18 februari:
SV Venray G1G - NWC G1G 5 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 - NWC JO19-1 1 - 0
VOW JO19-1 - NWC JO19-2 1 - 1
NWC JO19-3 - Venhorst JO19-1 0 - 4
Bruheze JO19-2 - NWC JO19-4 1 - 5
NWC JO17-1 - Berghem Sport JO17-1 2 - 6
ONDO JO17-1 - NWC JO17-2 3 - 1
NWC JO17-3 - ST Fiducia/Elsendorp JO17-1 4 - 2
SCMH JO17-1G - NWC JO17-4 1 - 0
NWC JO15-1G - Scharn JO15-1 1 - 2
NWC JO15-2G - Oranje Zwart Helmond JO15-1 5 - 0
Mierlo Hout JO15-3 - NWC JO15-3 1 - 1
NWC JO15-4 - MULO JO15-2 5 - 0
Lierop JO15-2 - NWC JO15-5 1 - 9
NWC JO15-6 - ELI JO15-2 5 - 1
NWC JO13-1 - SHH JO13-1 6 - 1
Liessel JO13-1 - NWC JO13-2G 4 - 1
NWC JO13-3 - SPV JO13-1G 4 - 2
S.V. Brandevoort JO13-7 - NWC JO13-5G 1 - 11
Gemert JO13-7 - NWC JO13-6G 2 - 2
MULO JO11-1 - NWC JO11-1G 3 - 2
Bavos JO11-1G - NWC JO11-2 1 - 1
SJVV JO11-4 - NWC JO11-4 3 - 3
ONDO JO11-2G - NWC JO11-5G 7 - 2
NWC JO11-6G - Rood Wit'62 JO11-4 5 - 4
Olympia Boys JO11-1 - NWC JO11-7G 1 - 6
NWC JO11-8G - Someren JO11-5 1 - 9
Deurne JO11-5G - NWC JO11-9G 7 - 0
Rood Wit'62 JO9-1 - NWC JO9-1 0 - 8
NWC JO9-2 - Gemert JO9-3 7 - 1
Mierlo Hout JO9-3G - NWC JO9-3 2 - 1
Someren JO9-4G - NWC JO9-4 1 - 0
NWC JO9-5G - ZSV JO9-3 0 - 1
Stiphout Vooruit JO9-4G - NWC JO9-6 0 - 1
NWC JO9-7 - S.V. Brandevoort JO9-7 0 - 1
NWC JO9-8G - ASV'33 JO9-5 0 - 1
NWC JO9-9 - Sparta'25 JO9-6 0 - 1
NWC MO17-1 - MMC Weert MO17-1 1 - 3

Zaalvoetbal

Stichting Zaalvoetbal Someren

Uitslagen 17 februari
Roman Techno Cup:
Daan's - DeskaMarkt8 4 - 3
Steenstra - Postel 1 8 - 4
Rehband - vGennip 3 - 2
Uitslag loting halve finales 5 mei:
21.38: Steenstra - Greenco/Bij Willem
22.09: Rehband - Daan's
Hoofdklasse:
Topparty - Bij Willem 1 - 9
1e klasse:
Loomans - Breukers 3 - 1
2e klasse:
Educontract - vZoggel 2 2 - 6
Random United - LeenenRegiobank 5 - 2
CuundersGlashelder - Sphinx 10 - 2
Egelantier - Zunneke 5 - 0
Hurkmans - Ons Café 1 - 1

Stand hoofdklasse:
1 Berkvens 14 12 2 0 38 58 - 14
2 Bij Willem 15 11 1 3 34 68 - 42
3 Daan's 13 7 3 3 24 38 - 21
4 Jagershuis 14 6 4 4 22 37 - 40
5 Wapen 14 7 2 5 20 42 - 29
6 Acfis 16 6 1 9 19 36 - 39
7 Snackpoint 14 5 3 6 18 25 - 38
8 Postel 2 14 5 2 7 17 35 - 40
9 Steenstra 13 4 3 6 15 33 - 34
10 vGennip 14 2 5 7 11 26 - 41
11 Topparty 15 2 4 9 10 23 - 55
12 Rehband 16 3 2 11 8 37 - 65

Stand 1e klasse:
1 vZoggel 1* 14 10 2 2 32 54 - 21
2 Centersnacks 13 8 2 3 26 37 - 25
3 Canadees 15 7 3 5 24 41 - 37
4 Loomans 14 7 1 6 22 33 - 49
5 BekenVerstappen 13 6 3 4 21 42 - 30
6 Postel 1 14 6 1 7 19 47 - 37
7 Kanters 12 5 3 4 18 35 - 30
8 DeskaMarkt8 12 4 2 6 14 30 - 35
9 Greenco 11 4 1 6 13 25 - 29
10 Breukers 15 3 3 9 12 29 - 54
11 Boetselaers 13 4 2 7 11 25 - 41
12 Toff 12 3 1 8 10 27 - 37
* winnaar 1e periode

Stand 2e periode 1e klasse:
1 Loomans 6 5 1 0 16 19 - 9
2 vZoggel 1* 6 4 2 0 14 18 - 10
3 Centersnacks 5 4 0 1 12 16 - 11
* winnaar 1e periode

Stand 2e klasse:
1 Ons Café* 16 10 3 3 33 77 - 33
2 vOtterdijk 15 10 1 4 31 63 - 35
3 CuundersGlashelder 15 9 3 3 30 53 - 27
4 Random United 14 9 0 5 27 62 - 32
5 vZoggel 2 15 7 2 6 23 69 - 43
6 Centraal 13 7 1 5 22 47 - 39
7 Hurkmans 15 7 1 7 22 40 - 51
8 Egelantier 16 6 3 7 21 58 - 28
9 Zunneke 15 7 0 8 21 34 - 46
10 Educontract 14 6 0 8 18 34 - 45
11 LeenenRegiobank 13 3 0 10 6 15 - 41
12 Sphinx 15 0 0 15 0 20 - 152
* winnaar 1e periode

Stand 2e periode 2e klasse:
1 CuundersGlashelder 7 5 2 0 17 31 - 11
2 Random United 6 5 0 1 15 31 - 9
3 Ons Café* 7 4 1 2 13 29 - 17
* winnaar 1e periode

Stand 3e periode 2e klasse:
1 Egelantier 1 1 0 0 3 5 - 0
2 Ons Café* 1 0 1 0 1 1 - 1
* winnaar 1e periode

Programma 24 februari: De Postel: competitie
18.30: Educontract - vOtterdijk
19.03: Ons Café - Centraal
19.34: Topparty - Wapen
20.05: Daan's - Steenstra
20.36: Breukers - Kanters
21.07: Sphinx - CuundersGlashelder
21.38: LeenenRegiobank - Zunneke
22.09: Greenco - BekenVerstappen
22.40: vrij
Uitslagen 17 februari
Roman Techno Cup:
Daan's - DeskaMarkt8 4 - 3
Steenstra - Postel 1 8 - 4
Rehband - vGennip 3 - 2
Uitslag loting halve finales 5 mei:
21.38: Steenstra - Greenco/Bij Willem
22.09: Rehband - Daan's
Hoofdklasse:
Topparty - Bij Willem 1 - 9
1e klasse:
Loomans - Breukers 3 - 1
2e klasse:
Educontract - vZoggel 2 2 - 6
Random United - LeenenRegiobank 5 - 2
CuundersGlashelder - Sphinx 10 - 2
Egelantier - Zunneke 5 - 0
Hurkmans - Ons Café 1 - 1

Stand hoofdklasse:
1 Berkvens 14 12 2 0 38 58 - 14
2 Bij Willem 15 11 1 3 34 68 - 42
3 Daan's 13 7 3 3 24 38 - 21
4 Jagershuis 14 6 4 4 22 37 - 40
5 Wapen 14 7 2 5 20 42 - 29
6 Acfis 16 6 1 9 19 36 - 39
7 Snackpoint 14 5 3 6 18 25 - 38
8 Postel 2 14 5 2 7 17 35 - 40
9 Steenstra 13 4 3 6 15 33 - 34
10 vGennip 14 2 5 7 11 26 - 41
11 Topparty 15 2 4 9 10 23 - 55
12 Rehband 16 3 2 11 8 37 - 65

Stand 1e klasse:
1 vZoggel 1* 14 10 2 2 32 54 - 21
2 Centersnacks 13 8 2 3 26 37 - 25
3 Canadees 15 7 3 5 24 41 - 37
4 Loomans 14 7 1 6 22 33 - 49
5 BekenVerstappen 13 6 3 4 21 42 - 30
6 Postel 1 14 6 1 7 19 47 - 37
7 Kanters 12 5 3 4 18 35 - 30
8 DeskaMarkt8 12 4 2 6 14 30 - 35
9 Greenco 11 4 1 6 13 25 - 29
10 Breukers 15 3 3 9 12 29 - 54
11 Boetselaers 13 4 2 7 11 25 - 41
12 Toff 12 3 1 8 10 27 - 37
* winnaar 1e periode

Stand 2e periode 1e klasse:
1 Loomans 6 5 1 0 16 19 - 9
2 vZoggel 1* 6 4 2 0 14 18 - 10
3 Centersnacks 5 4 0 1 12 16 - 11
* winnaar 1e periode

Stand 2e klasse:
1 Ons Café* 16 10 3 3 33 77 - 33
2 vOtterdijk 15 10 1 4 31 63 - 35
3 CuundersGlashelder 15 9 3 3 30 53 - 27
4 Random United 14 9 0 5 27 62 - 32
5 vZoggel 2 15 7 2 6 23 69 - 43
6 Centraal 13 7 1 5 22 47 - 39
7 Hurkmans 15 7 1 7 22 40 - 51
8 Egelantier 16 6 3 7 21 58 - 28
9 Zunneke 15 7 0 8 21 34 - 46
10 Educontract 14 6 0 8 18 34 - 45
11 LeenenRegiobank 13 3 0 10 6 15 - 41
12 Sphinx 15 0 0 15 0 20 - 152
* winnaar 1e periode

Stand 2e periode 2e klasse:
1 CuundersGlashelder 7 5 2 0 17 31 - 11
2 Random United 6 5 0 1 15 31 - 9
3 Ons Café* 7 4 1 2 13 29 - 17
* winnaar 1e periode

Stand 3e periode 2e klasse:
1 Egelantier 1 1 0 0 3 5 - 0
2 Ons Café* 1 0 1 0 1 1 - 1
* winnaar 1e periode

Programma 24 februari:
De Postel: competitie
18.30: Educontract - vOtterdijk
19.03: Ons Café - Centraal
19.34: Topparty - Wapen
20.05: Daan's - Steenstra
20.36: Breukers - Kanters
21.07: Sphinx - CuundersGlashelder
21.38: LeenenRegiobank - Zunneke
22.09: Greenco - BekenVerstappen
22.40: vrij